MARTIN THINNESEN | 10 M | LOA: MAX 11 M | 4500 KR | |||||||||||||||||||||||||||||||
KAREN MARIE | 45 | 44 | 8 M | LOA: MAX 9 M | 3500 KR | |||||||||||||||||||||||||||||
6 M | LOA: MAX 7 M | 2500 KR | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Nicolaj Søbye Nissen | 43 | 42 | Klaus Romme | |||||||||||||||||||||||||||||||
LANGSIDE SYDBRO | 5500 KR | |||||||||||||||||||||||||||||||||
NN | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
JOLLEPLADS | 1250 KR | LARS DION | ||||||||||||||||||||||||||||||||
DAVID KOLIND | 41 | 40 | JAN SONNICHSEN | |||||||||||||||||||||||||||||||
ARTEMIS | 41 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
SAMANTHA | ELISABETHA | |||||||||||||||||||||||||||||||||
JAN NIKOLAJ JENSEN | 39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
HEINE MØLLER | 39 | 38 | BJARKE JENSEN | |||||||||||||||||||||||||||||||
BIANCA | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
MEGGA | OLIVIA | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Jan Nikolaj Jensen | 37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | Kasper Kirkegaard | |||||||||||||||||||||||||||||||||
TOMMY MEJNERTZ | 37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Havørnen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
LÅNE PLADS | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Maria L Poulsen | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Flemming p | 35 | 34 | IBEN GEJL | |||||||||||||||||||||||||||||||
Marilove | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
TUSINDFRYD | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
JULIUS SIMOLEIT | 33 | 32 | ALLAN ISLIN | Michael kristiansen | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||
HAVLITTEN | LÅNE PLADS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
H.C. EGETOFT | 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | Johnny Hansen | Allan Høgh Eriksen | 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||
FENJA | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
NN | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
JAMES PEDERSEN | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
NANNOK | 28 | KURT SCHMIDT | Henrik Jensen | 29 | ||||||||||||||||||||||||||||||
NN | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
JOHS LIEBMANN | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
SÆLSOM | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | N.C. FREDERIKSEN | Helmut Hellmig | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Per Lindvig Iversen | 25 | SANTANA | NN | |||||||||||||||||||||||||||||||
Blosse | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | P.E. ANDERSBO | SVEN ÅGE JENSEN | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Poul Harreby Sonnichsen | 23 | LM 27 | BRISIDO | |||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Niels Brink | NIELS SKELMOSE | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||
BRIAN SCHMIDT | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Samsø | LINEA | ||||||||||||||||||||||||||||||||
FRU SCHMIDT | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | RUNE JENSEN | |||||||||||||||||||||||||||||||||
OLE HVIDBERG | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Anders M Nilsen | 19 | MISTRAL | ||||||||||||||||||||||||||||||||
FIE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | P.E. SVENDSEN | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Sebastian Nilsen | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
JØRN BORNICH | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | THORBEN ANDREASEN | Henrik | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Bjarne Harbo | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
ROSE | Damgård | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Foreningen | Martha | |||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | MORTEN AGERBAK | 15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
HANS ESPERSEN | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
LILLE FIX | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
21' | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
JOHN SØRENSEN | 11 | 12 | Paul Bisgaard | Jørn | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||
MATHILDE | Fru.Bis | |||||||||||||||||||||||||||||||||
PETTER SJÖLANDER | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
KASPER HELLE "DUT" | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
LAIKA | 10 | ERIK PEDERSEN | ||||||||||||||||||||||||||||||||
KRABBE 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Andreas Thomassen | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
ANDERS BJERRUM | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
STEPHEN LASSEN | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
JOHANNE H | 5 | S4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
J & M STIIG | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
SVANEN | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
HANS PEDERSEN | 3 | 6 | Svend Erik Petesen | |||||||||||||||||||||||||||||||
KNUD BØRGE BJERG | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
TONGA | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
JOHN NIELSEN | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Annelise Halcrow | JENS HØY THOMSEN | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||
VESTJYDEN | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rias | Svend Buhrkall | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
JUNIORAFDELINGEN | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
CLAUS Islin Jæger | Nathali | |||||||||||||||||||||||||||||||||
JES SONNICKSEN | HENRIK PEDERSEN | |||||||||||||||||||||||||||||||||
JUNIOR-PONTON | JUNIORAFD. | LARS SKELMOSE | Sebastian Koch | FLEMMING P. | Martin Vang Andersen | Lars Skov | JENS HØY | S2 | ||||||||||||||||||||||||||
1 | 3 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 21 | 23 | 25 | 27 | 29 | 31 | |||||||||||||||||||
JOLLEBRO - MUSEFÆLDE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||